ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OCHRONĘ

TWOJEJ ORGANIZACJI PRZED ZAGROŻENIAMI

CYBER ŚRODOWISKA

Firma Exon Computer Systems jest doświadczonym integratorem zaawansowanych technologii cyberbezpieczeństwa, technologii sieciowych i rozwiązań zapewniających bezpieczną pracę zdalną w organizacjach o złożonej i rozległej infrastrukturze informatycznej.


 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i unikalne kompetencje w zakresie bezpieczeństwa IT.
 • Nasze usługi świadczymy w oparciu o rozwiązania i technologie wiodących producentów.
 • Dysponujemy certyfikowanym zespołem inżynierskim oraz specjalistycznym zapleczem technologicznym
 • Dostarczamy kompleksowe rozwiązania obejmujące warstwę sprzętową, oprogramowanie i zaawansowane usługi wdrożeniowe
 • Oferujemy naszym klientom profilowane szkolenia i warsztaty technologiczne w naszym Laboratorium i Centrum Szkoleniowym

PRZEDE WSZYSTKIM

AUDYT BEZPIECZEŃSTWA

W odpowiedzi na rosnącą skalę zagrożeń i ataków na infrastruktury IT we wszystkich sektorach gospodarki, firma zaleca przeprowadzenie audytów podatności na cyber ataki na struktury organizacji. Na etapie wstępnym proponujemy Audyty i Wsparcie Klienta w następującym zakresie:

 • Audyty infrastruktury informatycznej klienta pod kątem zarządzania bezpieczeństwem informacji  zgodnie z RODO i ISO 27001.
 • Przygotowanie dokumentacji z analizą przeprowadzonego audytu oraz zaleceniami wdrożenia procedur i technologii bezpieczeństwa zgodnie z RODO I ISO 27001.
 • Testy penetracyjne analizujące szczelność i podatność infrastruktury IT na cyberataki.
 • Konsultacje i doradztwo techniczne mające na celu modernizację i skuteczne uszczelnienie bezpieczeństwa infrastruktury IT klienta.
 • Szkolenia podnoszące wiedzę i świadomość klientów w zakresie bezpieczeństwa IT.
 • Przygotowanie wniosków o dofinansowanie projektów UE.

ROZWIĄZANIA BEZPIECZNEGO,

ZDALNEGO DOSTĘPU

Rosnąca liczba firmowych i osobistych urządzeń, za pomocą których pracownicy uzyskują dostęp do danych oraz coraz większa liczba cyberataków wymagają od przedsiębiorstw zapewnienia bezpiecznego dostępu do kluczowych zasobów i aplikacji. Odpowiedzią na te potrzeby jest technologia Secure Mobile Access (SMA) firmy SonicWALL która umożliwia pracownikom korzystającym z laptopów, smartfonów i tabletów na zdalny i bezpieczny dostęp do aplikacji i danych poufnych firmy przez wirtualną sieć prywatną. Rozwiązania SonicWall zapewniają:

 

 • Zintegrowane środowisko do pracy zdalnej w skali globalnej – równoczesna praca dużych grup użytkowników niezależnie od miejsca ich lokalizacji.
 • Bezpieczny, Zdalny dostęp do aplikacji i zasobów firmy niezależnie od rodzaju używanego urządzenia.
 • Wysoka wydajność systemu pozwalająca na jednoczesną, zdalną pracę dużym zespołom pracowników.
 • Centralne zarządzanie uprawnieniami i kontrolą dostępu dla użytkowników i urządzeń korzystających z pracy zdalnej.
 • Zabezpieczenia chroniące firmowe sieci i zasoby przed nieautoryzowanym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.Sprawdzone rozwiązania do backupu i przywracania danych w środowiskach fizycznych, wirtualnych, mobilnych oraz chmurowych. Acronis otrzymał nagrodę Wybór Użytkowników Gartner Peer Insights jako najlepsze rozwiązanie do tworzenia kopi zapasowych i odzyskiwania dla centrów danych. Rozwiązaniom Acronis zaufało już ponad 175 000 klientów biznesowych na całym świecie.

 Globalny dostawca rozwiązań bezpieczeństwa IT. Sztandarowym produktem jest wielokrotnie nagradzany program ESET NOD32 Antivirus. Rozwiązania ESET dostępne są w ponad 200 krajach - w Polsce korzysta z nich ponad 4 mln użytkowników.

 

 

 

 Dostawca niezawodnych systemów pamięci masowych, obejmujących rozwiązania klasy SAN, NAS oraz Unified Storage. Macierze dyskowe QSAN to rozwiązania dla wszystkich przedsiębiorstw i urzędów, które chcą bezpiecznie przechowywać duże ilości danych, chroniąc je przed utratą w przypadku awarii.

 

 

 Kompleksowe rozwiązanie chroniące przed wyciekiem danych. Safetica ocenia ryzyko wystąpienia incydentów bezpieczeństwa, ostrzegając przed nieproduktywnymi i potencjalnie szkodliwymi działaniami pracowników.Producent rozwiązań klasy PAM (privileged access management), pozwalających na kompleksowe zarządzanie dostępem uprzywilejowanym w ramach organizacji. Rozwiązania Senhasegura są jednymi z najwyżej cenionych na rynku, co potwierdza wysoka ocena 4,9 na 5 według Gartner Peer Insights i rekomendacja 97 procent klientów.Wiodące na rynku rozwiązanie klasy MDM/UEM, pozwalające na zarządzanie całą flotą firmowych urządzeń, zarówno smartfonów z systemami iOS i Android, jak i komputerów z Windowsem oraz macOS. Wśród zadowolonych klientów Hexnode znajdują się firmy, będące światowymi liderami w swoich branżach, takie jak Volvo, Logitech, Hilton, EY czy Swatch.Rozwiązania Stormshield tworzone są przez firmę NETASQ, europejskiego producenta wielofunkcyjnych rozwiązań firewallowych klasy UTM. Z urządzeń firmy NETASQ korzystają m.in. NATO, Uniwersytet Cambridge, Carrefour, Renault czy bank HSBC.

 

 

 

 SMA to zaawansowana brama z bezpiecznym dostępem do zasobów sieciowych i chmury z dowolnego urządzenia. SMA zapewnia scentralizowane i  szczegółowe, oparte na zasadach egzekwowania zdalnego i mobilnego dostępu do wszelkich zasobów firmy dostarczanych przez wzmocnione urządzenie oparte na systemie Linux. SMA bezproblemowo wpasowuje się w każdą istniejącą infrastrukturę IT.

 

 

 SecureVisio jedna platforma do wykrywania i zarządzania incydentami, podatno-ściami oraz ryzykiem. System pozwala organizacjom zautomatyzować i ujednolicić podstawowe operacje związane z zarządzaniem bezpieczeństwem w ramach jednej, zintegrowanej platformy. 

 

 

 

 


Zapobieganie i wykrywanie ataków typu phishing. Starsze technologie zabezpieczeń poczty e-mail nie nadążają za innowacyjnymi, opracowanymi przez ludzi atakami phishingowymi. Dlatego łączymy najnowocześniejszą technologię automatyzacji z globalną siecią 25 milionów ludzi wyszukujących i zgłaszających phishing w celu ich blokowania, których sama technologia nie jest w stanie powstrzymać.
Zimbra to bezkonkurencyjna alternatywa dla MS Exchange. Wydajny, bezpieczny i wygodny serwer poczty elektronicznej wraz z systemem do pracy zespołowej w trybie zdalnym. Zimbra, produkt Synacor, to platforma poczty elektronicznej i współpracy zespołowej wewnątrz organizacji, która obejmuje kontakty, kalendarz, zadania, komunikatory i udostępnianie plików.

 

 NEXT GENERATION IDS dla zakładów przemysłowych. SCADVANCE XP pozwala wykryć anomalie oraz cyberzagrożenia w czasie rzeczywistym  w sieciach automatyki przemysłowej. Informuje o niepożądanym zdarzeniu, wskazując miejsce wystąpienia zagrożenia, cel ataku i jego prawdopodobną przyczynę.